Київ, пр-т Науки, 69
Замовити дзвінок 066.064.64.64 / 068.068.64.64 (отдел продаж)

Стретчінг

Якщо ви по повній викладається в тренажерному залі, при цьому часто відчуваєте біль в спині, колінах - вам просто необхідно відвідувати заняття по стретчінгу. Спортивний клуб Zgym запрошує вас на тренування по стретчінгу в Голосіївському районі Києва, які зроблять ваше тіло неймовірно гнучким!

Що це таке?

стретчинг КиевСтретчінг - комплекс вправ, який направлений на розвиток еластичності і гнучкості зв'язок, м'язів і сухожиль. Крім того, заняття допомагають наситити м'язи киснем.

Тренування на розвиток гнучкості мають багатовікову історію. Ще в Давньому Римі спортсмени перед змаганнями на арені робили вправи на розтяжку. Це допомагало їм уникнути травм.

Як окремий вид тренувань стретчинг з'явився не так давно. В середині минулого століття, в Європі. Поступово популярність росла і сьогодні вправи на розтяжку стали невід'ємною складовою тренувань будь-якого спортсмена. А заняття на розвиток гнучкості з'явилися в кожному спорткомплексі.

5 причин, по яких варто почати займатися стретчингом

Завдяки регулярним заняттям на розтяжку і гнучкість:

Стретчінг застосовується в якості окремого напрямку лікувальної гімнастики. Вправи дозволяють чергувати напруження і розслаблення м'язів. Це сприяє відновленню сил і швидшому зняттю напруги.

 


КСЕНІЯ
тренер з стретчінгу

«Стретчинг може бути окремим тренуванням, або входити в комплекс занять між силовими або кардіотренуваннями. Вже через 1 місяць після занять розтяжкою ви здивуєтеся можливостям свого тіла!

Заняття по стретчінгу в Голосієво проходять в спортивному залі Zgym. Буду рада бачити вас по пенеділкам о 10:00 

Також дивіться мої заняття по іншим напрямкам в розділі: розклад».

Правила стретчінга

Як і будь-яка інше тренування, стретчинг має свої правила:

Розслаблення. При виконанні вправ на розтяжку м'язи повинні знаходиться в повному розслабленні. Акцентування уваги. Опрацьовуючи ту чи іншу групу м'язів, необхідно сконцентруватися саме на ній. Потрібно повністю включити свідомість і тоді ефективність тренувань буде вище.
Дихання. Дуже важливо дотримувати правильну техніку дихання і не забувати дихати. Уважно слухайте тренера. Плавність рухів. Всі вправи виконуються розмірено, без ривка.
Регулярність занять. Якщо ви дійсно хочете домогтися гарних результатів, дотримуйтеся чіткої структури тренувань і постарайтеся не пропускати заняття.

Стретчінг в Києві - побудуй тіло в Zgym

Якщо ви хочете навчитися робити шпагат, змусити свої м'язи і суглоби працювати – чекаємо вас на стретчінг в фітнес-залі Zgym. Ми знаходимося за адресою: Київ, пр-т Науки, 69 (Голосіївський район).

Наша тренажерна зала відкрита щодня. Пн - пт з 07:00 до 22:00, сб - нд з 09:00 до 21:00. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте: (066) 064-64-64.

Zgym
Консультація менеджера
066.064.64.64 / 068.068.64.64 (отдел продаж)
Zgym. Спортивний фітнес-клуб.
Київ, пр-т Науки, 69
066.064.64.64 / 068.068.64.64 (отдел продаж)
zgymsportclub@gmail.com
Студія розробник