Київ, пр-т Науки, 69
Замовити дзвінок 066.064.64.64 / 068.068.64.64 (отдел продаж)

Тренажерна зала

Хочете залишатися в чудовій фізичній формі або побудувати тіло з нуля? У цьому вам допоможе тренажерний зал в Голосіївському районі Києва Zgym. У нас відмінні тренери, круте обладнання і чудова обстановка, що сприяє ефективним тренуванням.

10 причин не відкладати похід в тренажерну залу

Завдяки систематичним силовим тренуванням ви:

Збільшите рухову активність. Зміцните зв'язки, сухожилля. Зміцните м'язовий корсет.
Підсилите спалювання калорій. Поліпшите метаболізм. Здобудете гарну поставу.
Знизите відсоток жиру. Нормалізуете тиск. Матимете рельєфне тіло.
   Будете в чудовій формі.  

 

тренажерний зал Київ

Силові тренування - не данина моді, а необхідність

Останнім часом підтримання гарної фізичної форми стало невід'ємною частиною життя для багатьох людей. Саме тому повсюдно стали з'являтися спортзали. Якщо ви ще не знайшли «свій», ми будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів. У нашій тренажерній залі ви зможете здійснити свою мрію про гарне, накачане тіло.

Спортивний простір

Тренажерна зала Zgym дуже простора - тут місця вистачить всім. У нас є зона вільної ваги, зона функціонального тренінгу, лінії кардіообладнання і силових тренажерів. Простір продумано таким чином, щоб кожен зміг з комфортом виконувати вправи. Високі стелі, мінімум перегородок, приємні кольори і мінімум інтер'єрних деталей - ніщо не буде відволікати вас від занять спортом.

Устаткування

У нашій тренажерній залі в Голосієво ви будете займатися на передових американських тренажерах: Concept 2, Precor, Hoist, Foreman, Ivanko. Ті, хто давно займаються фітнесом, напевно знають, про якому обладнанні йдеться. А якщо ви новачок, то оціните комфорт занять.

Персональні тренування

Якщо ви у фітнесі вперше, не знаєте з чого почати і на чому загострювати увагу, для цього є персональний тренер. Спеціально для вас він розробить комплекс вправ, які ви будете виконувати під його професійним керівництвом. Вже через кілька місяців тренувань ви зможете оцінити результат своїх зусиль!

Музика

В залі Zgym знають, що музика відіграє важливу роль на тренуванні. У нас завжди лунають добірні треки, які мотивують викладатися по повній.

Сучасні системи кондиціонування і вентиляції

Під час напружених тренувань важливим фактором є мікроклімат приміщення. Не всі тренажерні зали Києва можуть це забезпечити. Ми подбали про те, щоб в нашому спортивному клубі підтримувалася оптимальна температура. Це можливо завдяки потужній системі вентиляції і кондиціонування. Незалежно від погоди за вікном і кількості відвідувачів, ви будете почувати себе комфортно.

 


СЕРГІЙ

інструктор тренажерного залу Zgym

«Мрія про прес з промальованими м'язами і пружну попу може так і залишитися мрією, якщо ви будете відкладати запис в зал «до наступного понеділка». Нехай цей умовний понеділок настане вже сьогодні!

Щодня чекаю на вас в тренажерній залі на проспекті Науки, 69. Разом ми зробимо ваше тіло еталонним. Обіцяю ефективні тренування!»

Клубні карти

Ви можете оплатити персональне тренування з тренером або відразу купити клубну карту на 1, 3, 6 або 12 місяців. Детальніше про можливості, які дає карта можна дізнатися по телефону

(066) 064-64-64

Наша тренажерна зала відкрита щодня. Пн - пт з 07:00 до 22:00, сб - нд з 09:00 до 21:00. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте: (066) 064-64-64.

Zgym
Консультація менеджера
066.064.64.64 / 068.068.64.64 (отдел продаж)
Zgym. Спортивний фітнес-клуб.
Київ, пр-т Науки, 69
066.064.64.64 / 068.068.64.64 (отдел продаж)
zgymsportclub@gmail.com
Студія розробник