Zgym

Масаж

Загальний масаж

Масаж всього тіла покращує кровообіг, стимулює лімфовідтік, стабілізує нервову систему, знімає спазми і застійні явища. Загальний масаж, допоможе зняти больові відчуття від довгого перебування в статичній позі. Загальний масаж, включає в себе обробку абсолютно всіх ділянок тіла: спини, рук, ніг, ступнів, кистей та голови.

Тривалість:

60 хвилин

700

90 хвилин

950

Масаж спини

Процедура спрямована на зняття болю, втоми, нормалізації психоемоційного стану, а також благотворно впливає при різних захворюваннях. Класичний масаж спини часто рекомендується людям з малорухливим способом життя. Він допомагає підтримувати організм в тонусі, покращує самопочуття та працездатність.

Тривалість:

40 хвилин

550

Лімфодренажний масаж

Усуває застійні явища в тканинах і сприяє виведенню токсинів. Поліпшує забезпечення тканин поживними речовинами, киснем і нормалізації обміну речовин. Показання: набряки, м’язові спазми в результаті сильної або хронічної напруги, травми хребта, целюліт, зайва вага, судинна недостатність.

Тривалість:

60 хвилин

700

Антицелюлітний масаж

Спрямований на виведення зайвої води і шлаків з організму, завдяки чому шкіра виглядає підтягнутою. Він допомагає запустити обмінні процеси у всьому тілі, прискорити метаболізм і поліпшити кровообіг. Видимі зміни настають приблизно після 10 сеансів. Частота таких курсів може бути 1-2 рази на рік. Тоді включається накопичувальний ефект, і навіть в довгостроковій перспективі, целюліт зійде нанівець. Ми використовуємо тільки натуральні масла, на основі композицій какао масла, масла дерева ши і виноградних кісточок для м’якості шкіри та боротьби з розтяжками.

Тривалість:

60 хвилин

700

Масаж рук або ніг

Масаж для тих, хто локально хоче пропрацювати руки або ноги, зняти напругу, поліпшити відтік лімфи. Такий масаж допоможе розслабити спазмовані м’язи, прискорити відновлення і підготувати їх до нових навантажень та тренувань.

Тривалість:

30 хвилин

600

Спортивний масаж

Необхідний, щоб розслабити м'язи після тренувань або змагань. Особлива увага приділяється тим зонам, які піддавалися особливо інтенсивному навантаженню. За допомогою спортивного масажу можна прискорити відновлення м'язів після тренувань, а також підготувати організм до змагання. Процедура допомагає завжди залишатися у формі та менше втомлюватися. Він покращує кровообіг і підвищує витривалість. Цей вид масажу рекомендується не лише спортсменам. Процедура підвищує витривалість організму, допомагає зняти зайве навантаження на суглоби, уникнути травмування зв'язок і м'язів.

Тривалість:

40 хвилин

580

Масаж шийно-комірцевої зони

Розслабляє м'язи шиї, покращує кровообіг і обмін речовин в шийному відділі, прискорює відтік лімфи, покращує живлення органів шиї і голови. За допомогою масажу знімають локальні м'язові затвердіння і хворобливі відчуття в шийному відділі. Масаж комірцевої зони володіє комплексним впливом на організм не тільки за рахунок механічного розслаблення м'язів, а й за рахунок рефлекторного впливу на більшість внутрішніх органів. Опрацювання м'язів і суглобів шиї , впливає не тільки на самі на кістки і м'язи, але також на кровоносну і нервову системи. Його результатом може стати істотне поліпшення травлення. Він корисний при наявності захворювань дихальної і навіть сечостатевої систем.

Тривалість:

20 хвилин

350

Кінезіотейпування

Допомагає розслабленню перенапружених і втомлених м’язів і прискорення природного процесу їх відновлення. При цьому, не обмежує вільність руху і дозволяє спортсменам продовжувати тренування і змагання в звичайному режимі.

Спрямована на усунення:
  • м’язового дискомфорту
  • набряки, лімфостаз;
  • великі гематоми, та забої
Ми використовуємо тільки якісні тейпи корейської фірми Nasara.

Тривалість:

10-20 хвилин

ОДНА ЗОНА

₴200 /ЗОНУ
Коліно, плече, поперек, литковий м’яз

ОДНА МАЛА ЗОНА

₴150 /ЗОНУ
Кисть, стопа, тригерна точка

Антицелюлітне кінезіотейпування

₴420 /ЗОНУ
Стегно. сідниці , живіт

Запис на масаж

    Запис на тейпування