Zgym

НАЙСМАЧНІША КАВА

У нашому кафе є

Кава на виніс

Беріть кави з собою під час прогулянки, по дорозі на роботу або під час вигулювання вашого улюбленого вихованця.

Корисні десерти

У нашому кафе ви зможете побалувати себе корисними десертами: без цукру, лактози і глютену.

Професійна кавоварка

Фірмова кавоварка Elektra італійського виробництва, гарантує високу якість приготованого напою.

100% Арабіка

Кава Ethiopia Aba Buna, один з кращих сортів арабіки, який можна пити в будь-який час.

ZGYM Cafe - це любов в кожній чашці

Кав’ярня – це не просто місце, де можна випити кави і перекусити – це місце комфорту і живих зустрічей. Щоранку і протягом усього дня, ми пригощаємо наших гостей не просто смачною кавою, ми занурюємо вас в чарівний чудовий світ.

Наша статистика

0
Чашок кави зварено
0
Щасливих клієнтів
0
Робочих днів

Серце кави

Еспресо – один з основних кавових напоїв, на основі якого створені десятки кавових напоїв. Еспресо являє собою міцну чорну каву з золотистою пінкою, приготований в кавомашині.

Кавові напої

Еспресо

Основа всіх кавових напоїв. Саме по еспресо визначають наскільки добрий чи погана кава в тому чи іншому закладі. Виходить в результаті фільтрації гарячої води, що знаходиться під тиском, через щільно спресований шар дрібного помола.Має густу пінку світло-кремового кольору. Світовий стандарт порції - 25-30 мл.

Американо

Це класичний еспресо, в який додається гаряча вода. Важливий момент - вода не проходить через кавову таблетку, а доливається вже в готовий напій. Суть приготування - готовий еспрессо розбавляється гарячою водою в пропорції 1: 3. Обсяг порції американо - 120-200 мл.

Капучино

Капучіно - баланс смаку кави і молока. Найвідоміший кавовий напій на основі еспресо. У ньому зберігається баланс: відчувається смак еспресо, але він не переважає над смаком молока. Стандартний капучино готують в чашку об'ємом 150-180 мл і використовують одну порцію еспрессо. Великий капучино - на основі двох порцій еспресо, його подають в чашці від 280 мл.

Лате

Для людей які полюбляють вершковий смак. Лате - найбільший і молочний кавовий напій на основі еспресо. Підійде для тих, хто не любить яскравий смак кави. Його готують в чашку об'ємом 250-300 мл і використовують одну порцію еспрессо. Інший обсяг напою становить молоко і трохи молочної піни.

Флет Вайт

Самий насичений за смаком молочний напій на основі еспресо. Його особливо люблять цінителі смаку еспресо в чашці. Флет уайт готують такого ж обсягу, як і стандартний капучино - 150-180 мл, але використовують дві порції еспресо. Інший обсяг займають молоко і зовсім небагато молочної піни.

Раф

Десертний напій на основі кави (коктейль з еспресо, цукру і вершків). Особливістю рецепта є ванільний аромат і однорідна структура. Головна особливість Раф кави - інгредієнти змішуються, і лише після цього збиваються в однорідний напій, де головне - не пінна шапка (як в капучино), а гладка консистенція.

ГРАФІК РОБОТИ

ПН – ПТ _______________ 08:00 – 20:00

СБ _____________________ 09:00 – 17:00
НД ____________________ 09:00 – 17:00

КОНТАКТИ

Київ, проспект Науки 69

+38 (066) 064 64 64

+38 (068) 068 64 64